.

.

CHONGWB Милениче задното Темперамент, може да се Користи за мачката и Кучето Puppies Мали миленичиња Патување кафез

CHONGWB Милениче задното Темперамент, може да се Користи за мачката и Кучето Puppies Мали миленичиња Патување

DEN 950.40

Пристапност
Во достапна форма

Овој лесен патување милениче торба, го прави лесно и безбедно да го носат на вашиот симпатична миленичиња за транспорт.Тоа може да донесе голема утеха за домашни миленици, нека миленичиња дишат чист воздух и да се забавуваат.На пат, лесно може да се повлече кошница во столче за да им даде на вашето домашно милениче чувство на удобност.Се применуваат за : мали кучиња или мачки, домашни миленици, тежат не повеќе од 15 килограми.На прилагодливи појас е погоден за повеќето автомобили, камиони и спортски автомобили, и својот прстен, исто така може да кука кучето е сигурносен појас така што не скокаат.Водоотпорен 600 denier најлон случај со мека надворешниот слој.

Главните карактеристики

Избор на клиент