.

.

Кол Хаан Мажите е Класичен Topper Јакна со Сплетам Лигавче

Кол Хаан Мажите е Класичен Topper Јакна со Сплетам Лигавче

DEN 2421.12

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 53% Волна, 37% Полиестер, 5% Viscose, 5% Други Влакна.Увезени.Суво Чистење Само.Класичен topper со сплетам лигавче.Faux кожа го скратува.Класичен волна twill topper со сплетам лигавче и faux кожен тапацир.

Главните карактеристики

Избор на клиент