.

.

6PCs Рециклирање Знаци Налепница Картичка Хартија, Стакло, Пластика, Лименки Ѓубриво 185mm(широк)

6PCs Рециклирање Знаци Налепница Картичка Хартија, Стакло, Пластика, Лименки Ѓубриво 185mm(широк)

DEN 702.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина : прибл.185mm(широк).Боја : Како на сликата покажува.Висок-Квалитет умре-намалување на Винил,Издржливост,Водоотпорен,Воопшто може да се задржи 5-7 години.Излупете ги Отстрани во секунди без да се оштети вашата боја.Може да се примени насликани на ѕид,мазна позадина,керамички плочки,дрвени,метални,стаклени и пластични итн,не текстил, нерамна површина и ново насликани на ѕид.

Главните карактеристики

Избор на клиент