.

.

Jialitt 4.5 Ах V8 Замена на Батеријата за V8 Животинско V8 Апсолутна V8 Меки V8 Motorhead V8 Карбонски Влакна да се Користи-Слободни Рачни Вакуум

Jialitt 4.5 Ах V8 Замена на Батеријата за V8 Животинско V8 Апсолутна V8 Меки V8 Motorhead V8 Карбонски Влакна

DEN 1055.76

Пристапност
Во достапна форма

Заменете Dyson V8 батеријата | Тип : Литиум-јонска | Напон : 21.6 V | Капацитет : 4500m Ah | Боја : Сива | Направени со Висок Квалитет 21700 Клетки. 【Одговара модел】Компатибилен со Dyson V8 рачен Серија Правосмукалка : Dyson V8 Апсолутна, Dyson V8 Животно, Dyson V8 Меки, Dyson V8 Motorhead. 【21700 на батерија на мобилен】Вграден-во со висок квалитет 21700 Клетки за продолжување на животниот век на батеријата.Производи имаат преполнувањето, прегревање, преоптоварување, и кратки-коло заштита, заверена од CE. 【Функција】4.5 Ах Висок капацитет литиум-јонска батерија и се кандидира време се повеќе и подолго.Батеријата нема меморија ефект и може да биде обвинет или празни до 500 пати. 【Услуга】Сите Jialitt производи доаѓаат со 30 дена бесплатен врати, 12 месеци квалитетна услуга и 24 часа,' пријателски услуги на клиентите.Како професионална производителот на моќ алатка батерии и полначи, Jialitt се специјализирани за проектирање и производство на варијанти на моќ алатка батерии и полначи со висок квалитет.Батерија Тип : Литиум-јонска Батерија Volt : 21.6 Volt Капацитетот на Батеријата : 4500m Ah.Она што е во Кутијата : 1 *Jialitt Замена на Батеријата за Dyson V8 Серија Cordless Handhold Правосмукалка.За Dyson V8 Меки Вакуум.За Dyson V8 Животинско Cordless HEPA Правосмукалка.За Dyson 214730-01 V8 Апсолутна Да Се Користи-Слободни Вакуум.За Dyson V8 Животинско Cordless Стап Вакуум.За Dyson V8 Животните Да Се Користи-Слободни Вакуум.За Dyson V8 Апсолутно Држи Вакуум Домашно Милениче Коса Со Правосмукалка. 1.Секогаш отстраните батеријата пакет форма вашиот алатка кога ќе се монтажни делови, правејќи корекции, чистење, или кога не се користи за подолг период. 2. Ако не ви план за користење на Моќ Алатка Батеријата за еден месец или повеќе, чувајте го на чисто, суво, ладно место подалеку од топлина и метални предмети.Ni-Cd, Ni-МЗ и Li-ion батерии ќе авто-празнење во текот на складирање; се сеќавам за надополнување на батериите пред употреба. 3. Не оставајте ја батеријата заспан за долги периоди.Ние препорачуваме користење на батеријата најмалку еднаш на секои две до три недели.

Главните карактеристики

Battery Type:
Lithium-ion Battery Volt
Избор на клиент