.

.

Мадагаскар Постер Позадина Позадина Џунглата Safari Тема Партија Материјали Џунглата Авантура Фото Вратата Банер Позадина Деца Деца Партија Студио Фото Позадина Ре?

Мадагаскар Постер Позадина Позадина Џунглата Safari Тема Партија Материјали Џунглата Авантура Фото Вратата Банер

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

☀Донесе Класиците Во Реалниот Живот☀Нашата симпатична Мадагаскар партија резерви ќе го направи секое дете се чувствуваат како ѕвезда !Нека вашето мало дете е бајката сонот.Оригиналниот Дизајн Мадагаскар Backdrop It е дигитален компјутер-печатени позадина и многу висока дефиниција. ☀Совршен Квалитет☀Секоја позадина на сликата е висока резолуција, со користење на високо-технолошки дигитални дизајни со кои се направи на сликата многу подетални и жив, што резултира со фотографии кои се подинамични и реални погодна за секоја прилика.★ Се создаде фантастични партија атмосфера со нашите симпатична Мадагаскар партија сет кој ќе се донесе на вашето дете сон во реалност.Значи се што камера подготвени, и да преземат некои неверојатни снимки!Answer : ___________________________ Note : Пакет Содржина : 1x Фотографија backdrops/позадина Свила Крпа.Дали сте во потрага за посебен,дистинктивен партија украси?Светот на Мадагаскар : ★ На Мадагаскар партија оркестарот,она што ние специјално дизајнирани одговараат за вас. ☀ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА☀ние постојано се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со одлична услуга и квалитет на производите. ☀Големиот Хит На Партијата☀ Спомени може да исчезнат, но фотографии трае засекогаш.Користете пареа железо за да се загрее на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе стане мазна.★ Сликата е отсјај слободни и отпорни да бледнее, иако тоа треба да се чува надвор од директна сончева светлина.Оваа симпатична Мадагаскар позадина ја прави совршена позадина за вашиот деца' Мадагаскар-тематските партија!Секој би сакал ова!Би бил толку воодушевен ако може да сподели некои фотографии со нас.Можете да се тркалаат тоа цврсто во цилиндар(како хартија цевка)за 3 дена или повеќе.Со цел да се олесни транспорт и пакување,објектот ќе испрати укината,Така што резултира браздата.Вашето задоволство е важно за нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент