.

.

3pcs Удар-Слободен Чадор Кука Не-Означување на Само-Лепило за Повикување Кука Облека Закачалка Креативни Ѕид Кука Бања, Кујна Складирање Rack(Зелена Сина, Виолетова)

3pcs Удар-Слободен Чадор Кука Не-Означување на Само-Лепило за Повикување Кука Облека Закачалка Креативни Ѕид

DEN 59.52

Пристапност
Во достапна форма

1. Овој производ е направен од високо квалитетни PP пластика со лепак акрилик, која има долга трајност и водоотпорност.Ќе не ' рѓа и не е лесно да се деформира. 2. Удар-бесплатно со моќни лепило имаат силна товарот, што значи дека може да се заврши инсталацијата без ѕид штета. 3. Овој чадор-облик со моќни лепило може да се примени на било каква мазна површина за бесење на грб, капи, четки, крпа, jewelries и сл.Со гранки дизајн, може да висат разни мали предмети на неа за да ги задоволат вашите потреби. 4. Убава ѕид клуч на носителот, кои можат да бидат закачени со копчиња или да се користат како складирање полици наопаку.Можете да нека одат на вашата фантазија и креативност да ги направи свој уникатен простор. 5. Пакетот вклучува : 3 * чадор кука.

Главните карактеристики

Избор на клиент