.

.

Палмово Масло Olein-Органско - Чиста 16 Оз

Палмово Масло Olein-Органско - Чиста 16 Оз

DEN 190.80

Пристапност
Во достапна форма

Состојка(и) : 100% Чист Органски Палмово Масло Olein.Палмово Масло Olein е направен од Палмово Масло преку фракционирање.За надворешна употреба само, а не за потрошувачка.Дланка olein, ниско-топење на дел од палмово масло и соја масло може да се комбинираат за да се добие масти мешавини со пропорции на палмитинска и олеинска киселина.Палмово Масло Olein е направен од Палмово Масло преку фракционирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент