.

.

Мек е Dreamgirl Contoured Спиење Маска – Розова, Удобни, Прилагодливи, 2 Рака Око Маска со Мек е Dreamgirl Мека Пена Earplugs

Мек е Dreamgirl Contoured Спиење Маска – Розова, Удобни, Прилагодливи, 2 Рака Око Маска со Мек е Dreamgirl Мека

DEN 238.80

Пристапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Повеќето удобно спиење маска на планетата!На contoured дизајн спречува око маска од притискање против eyelids и трепки (нема да дупка со шминка), додека одржување на носителите удобно внатре завеса на темнината.Така светлината и тенок, ќе едвај знаат дека ти си го носи.Се будам опуштено, почина и освежен.Направен од висок квалитет, мека, свиленкаста-мазна, дише, сатен-како материјал.Лесен и супер удобно.Работи со повеќето CPAP маски на лицето.Карактеристики двојна еластична ремени со прилагодливи tensioners за оптимални перформанси и удобност.Одговара на мажи, жени и деца.Нема да метежот коса или финтата перница, како и други маски со кои користат дебели, буци, кука и јамка сврзувачки елементи.Идеален за оние кои страдаат од несоница или мигрена главоболки.Удобно за сите спиење позиции (странични прагови, назад, прагови, стомакот прагови).Перат и еднократно.За разлика од другите дизајни, овој око сенка го елиминира притисок на вашиот нос, така што ќе може да дише слободно и лесно.Блокираат светлината без claustrophobic и задушувачки чувство.Природниот сон решение.Одлично за авионски, дење спијат, медитација, ноќни смени работници, чекалницата дреме, итн.Вклучува 1 пар на Мек е Dreamgirl Мека Пена Уво Приклучоци и складирање торбичка.Така светлината и тенок, ќе едвај знаат дека ти си го носи.Се будам опуштено, почина и освежен.Направен од висок квалитет, мека, свиленкаста-мазна, дише, сатен-како материјал.Лесен и супер удобно.Работи со повеќето CPAP маски на лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент