.

.

PRETYZOOM Божиќ Дрвени Pendant Nutcracker Војник Вратата Виси (Тип Б) се Користи за да го Прослават Божиќ

PRETYZOOM Божиќ Дрвени Pendant Nutcracker Војник Вратата Виси (Тип Б) се Користи за да го Прослават Божиќ

DEN 960.00

Пристапност
Во достапна форма

Што може да ги красат вашата куќа и празнична атмосфера, правење на вашиот Божиќ повеќе интересно.за украсување дом, канцеларија, хотел, училиште, продавница, итн.Одличен Божиќ, Нова Година, роденденски подарок за двете девојчиња и момчиња.Изработени од дрвен материјал, издржлив и декоративни,- friendly и кожа - пријателски.Симпатична дизајн, нека Божиќ повеќе жива и смешно.Description Made на дрвен материјал, ова дрвени pendant е издржлив и декоративни,- friendly и кожа - пријателски.Кој Симпатична nutcracker војник дизајн, тие се мора да се има Божиќ дрво декорација за да празнична расположи.Карактеристики - Материјал : Дрво.- Изработени од дрвен материјал, издржлив и декоративни,- friendly и кожа - пријателски.- Симпатична дизајн, нека Божиќ повеќе жива и смешно.- за украсување дом, канцеларија, хотел, училиште, продавница, итн.- Што може да ги красат вашата куќа и празнична атмосфера, правење на вашиот Божиќ повеќе интересно.- Одличен Божиќ, Нова Година, роденденски подарок за двете девојчиња и момчиња.Пакет Вклучувајќи 1 x pendant.

Главните карактеристики

Избор на клиент