.

.

YongFoto 12x8ft Салата Внатрешни работи Позадина Фитнес Опрема Затворен Фитнес Соба Фотографија Позадина Канцеларијата за Внатрешни работи Спортски Клуб Дома Куќа Диза?

YongFoto 12x8ft Салата Внатрешни работи Позадина Фитнес Опрема Затворен Фитнес Соба Фотографија Позадина Канцеларијата

DEN 1343.76

Пристапност
Во достапна форма

Железо задната површина со ниска топлина пареа железо, но не се исуши железо.Три-димензионални чувство на силна. 【Широка Употреба】 : Може да се користи како ѕид оркестарот,tapestry,завеса,tablecloth и така натаму.5 m(Висина);Ние се прифати слика и големина прилагодување услуга!ние може да се печати ја вашата сопствена слика како позадина ,ако треба да ги Прилагодите на побарувачката, ве молиме контактирајте со нас.Оваа Лесна Ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за позадина.Винил Крпа Позадина е на компјутерот печатен без брчки Руно-Како Ткаенина.Дигитално печатење.Професија фотографија винил крпа,дигитален компјутер-печатени позадина.Тоа е погоден за фотографија.Служба : Ние ги прифати сите моделот и големината на обичај.Ве молиме имајте на одредена далечина за да се земе слики, ефектот ќе биде подобро.Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕидот.Само во Позадина се вклучени,не се застане; Објектот ќе бидат испратени од страна на укината.Десетици илјади реален модел.Употреба : 1.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.Не допирајте го со вода.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. Одвиткајте го цврсто со цилиндрична објект. 【Топло совети】 : 1.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Производи за свадба, деца, роденден, бебе туш, возрасни портрети.Евтини,може да биде укината,издржливи. 【Карактеристики】 : Оригиналниот Дизајн,Професионална Позадина Производителот,Персоналните Прилагодување,Разумна Цена,Висок квалитет на Производи,Брза испорака,Квалитет на услуга по продажбата.Вашиот совет ќе ни се направи подобро и да ви даде задоволителен одговор.Тука се начини да се реши тоа : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент