.

.

Проф. Д-Р Goodpet Добра Здив Сите Природни Напредни Хомеопатски - Запира Лош Здив Мирис!

Проф. Д-Р Goodpet Добра Здив Сите Природни Напредни Хомеопатски - Запира Лош Здив Мирис!

DEN 310.80

Пристапност
Во достапна форма

Добро Здив содржи состојки знаат да делуваат на варењето.Фаул здив и устата мириси се често, поради дигестивни проблеми.Запира лош здив мирис.Природно решение за заеднички проблем.работи најдобро се користи заедно со д-Р Goodpet Ензими за Варење.Почнувајќи со еден производ во 1984 година компанијата се зголеми постојано и сега продава над 30 производи, со нови елементи додаваат цело време на илјадници клиенти на национално ниво, вклучувајќи ветеринари, одгледувачи, groomers, тренери, сопствениците на домашни миленичиња и водечките домашни миленичиња и здравје храна синџири.Првиот производ, проф. д-Р Goodpet Око-C, беше првично создадена од страна на ко-основачот на Луј Готлиб и формулиран за неговите очи, откако се занимаваа со катаракта за години и комбинација на Витамин C и Цинк се чинеше да работат најдобро.Од таму тој ја имаше идејата дека ова ќе работи одлично за кучиња и мачки со око прашања, како и, и останатото е историја.Нашата цел е секогаш да се развие ефикасен, природни производи, кои би можеле да помогнат да се ублажат постојана алергиски реакции и здравствени проблеми на нашите домашни миленици и драстично да се подобри нивното целокупно здравје.Помага во намалување на лошиот здив odors All-Природни ingredients Homeopathic лек специјално формулиран Лесно се спроведува.Д-р.Goodpet Добра Здив е сите-природен лек специјално формулиран за да помогне да биде решение за лош здив проблеми оптоваруваат вашето домашно милениче.

Главните карактеристики

Избор на клиент