.

.

Домашни миленици Шатор Пештерата Кревет за Мали Мачка Куче, Лето Кучиња Милениче Кревет за Спиење Куќи Маче Пештерата со Отстранлив Перат Перница Перница Затворен

Домашни миленици Шатор Пештерата Кревет за Мали Мачка Куче, Лето Кучиња Милениче Кревет за Спиење Куќи Маче

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

✅ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - мачката teepee е направен од 100% супер меки микрофибер и PP памук.На мека на допир и добра breathability се задржи вашата мачка или куче топло и удобно во мачка ѓубре.На дното е влага-доказ, водоотпорен и не се лизга.Придружните структура е силна и не е лесно да се скрши. ✅ИНТЕРЕСНИ DIY ДИЗАЈН - Ова домашно милениче teepee креветот се составени од вас, може да се изгради оваа мачка куќа кревет за вашиот миленик пријатели, и инсталацијата е многу погодно и работата е многу едноставна.Ако наидете на проблеми со инсталацијата, можете да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат да се реши тоа. ✅ЗДРАВ ИЗГРАДБА - поддршка род има добра поддршка, мала тежина, добра цврстина, и тоа не е лесно да се скрши.Маче кревет е толку стабилен што нема да падне од себе.Отстранлив атмосфера перница е поставен во креветот и можат да бидат отстранети за лесно одржување, или да се користи одделно насекаде. ✅ПОДОБАР СОН - мачка во кревет пештерата има голема крие функција за вашето домашно милениче пријатели, мачка или куче може брзо да се смири и да се релаксираат, и има свој приватен простор.Тоа е ефикасен начин да им помогне на вашето домашно милениче да се ублажат напнатоста, да може ефективно да промовира домашно милениче квалитетот на спиење, направи миленичиња се чувствувате топло и среќни. ✅Забелешка - Ако вашата мачка е хиперактивни, мачката шатор може да биде поништена од страна на тоа; Само погоден за мали и средни мачки и мали кучиња.Опис : Тип : Пет шатор house Color : како picture Size:L*W*ХС (36*36*37cm) M (38*38*39cm) L (48*48*49cm) XL (58*58*59cm)Забелешка : 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку . 2.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакетот вклучува : 1pc Мачка Шатор Пештера.

Главните карактеристики

Избор на клиент