.

.

Greenfire Сите Природни Масажа Масло Свеќа, Француски Лаванда, Патување Големина 1 Течност Унца

Greenfire Сите Природни Масажа Масло Свеќа, Француски Лаванда, Патување Големина 1 Течност Унца

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма

Премиум, храна-одделение состојки и восок е ниска точка на топење да значи дека производот е целосно кожата-безбедно. Користете Greenfire свеќи за нивниот исцелување цели.Изгаснат пламенот, а потоа да се користат како пријатна масажа масло.Една од придобивките од користењето на Greenfire Свеќи за масажа е дека топла мазна восок смирува сувата кожа : Greenfire е премија и уникатна комбинација од сите природни зеленчук и соја восоци е многу заситен со Витамин Д.Премиум, храна-одделение состојки и восок е ниска точка на топење да значи дека производот е целосно кожата-безбедна и пријатна на допир.Greenfire е восок комбинација е најбезбедно и на најлуксузните восок на пазарот.Она што е масажа свеќа?Светлина на свеќа да уживаат во прекрасен мирис.Tins се направени од делумно рециклирани материјали.Фигура 1 течност унца патување големина.Или едноставно да ги користите за да лесно и совршено мирис соба, знаејќи восок и олово-слободен фитил се безбедни и toxin-бесплатно, за разлика од нафта-базирани парафински свеќи или други свеќи кои користат доведе во фитили.Горат до восок се топи на раб.Светлина на свеќа да уживаат во прекрасен мирис.Светлината еден за да поставите расположение, а потоа користете го восок со вашиот партнер за трговија масажи.Ве молиме прочитајте ги инструкциите на дното на свеќа пред да го користите.Сите природни помеша восок масажа свеќи, fragranced со премиум мешавина од најдобрите етерични масла, НЕ хемикалии како и многу други брендови.Изгаснат пламенот, а потоа го користите како пријатна масажа масло.Тие се совршен за нога масажи.На витаминот Е, ќе се апсорбира во кожата, оставајќи луксузно мека и целосно да се обнови.Сите природни, безбеден, чист согорување, и рециклиран состојки значи свеќа е одржлив и промовира зелено живеење.Употреба на Greenfire Свеќи се бескрајни!Светлина, пред да стигнат во туш, а потоа го користите на вашиот нозе, лактите и/или нозе отпосле.Имајте мала свеќа во вашата чанта и употреба на unmelted восок како lip balm, или да ги смири комарец гризнувања.Имаат спа партија и светлина неколку мириси, да им се овозможи на секој учесник да се обиде својата омилена по нокти или педикир.

Главните карактеристики

Избор на клиент