.

.

Pandigital PAN3502W02 3.5-Инчен Дигитална Слика Рамка (Црна боја)

Pandigital PAN3502W02 3.5-Инчен Дигитална Слика Рамка (Црна боја)

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Стилски Црно Дрво Дигитална Фото Рамка со цел да се вклопи било décor.Има до 40 Слики. 3.5 Повидок LCD Дисплеј - 4 во 1 Читач на картички - Contrast Ratio 150 : 1. 5 во 1 Читач за Мемориска Картичка - SD-Формат.Се поврзува директно на КОМПЈУТЕР преку USB 2.0 (Мини Б Тип).Quick Start Водич и Прирачник.На Pandigital 3.5-инчен дигитална фото рамка има резолуција од 320 до 240 пиксели со 4 : 3 сооднос за сите на вашиот фото потреби.Прикажување на вашите JPEG слики насекаде со неговиот компактен дизајн, како вградената флеш меморија и 5-во-1 читач на картички поддржува SD, MS, MS Pro, MMC, и x D мемориски картички.Со стилски црно дрво рамка која лесно се вклопува во секој ентериер, рамката, исто така, има MP3 аудио плејбекот, слајдшоу и единствена слика на екранот, часовник и календар, како и 5-копче операција за да ги прилагодите вашите поставувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент