.

.

Мачка Чешма Пет Керамички Сад Мачка Кутре Хранење Материјали Двојно Пет Чаши Куче Храна, Вода Фидер Куче Додатоци Трајни Повеќе Боја Опција

Мачка Чешма Пет Керамички Сад Мачка Кутре Хранење Материјали Двојно Пет Чаши Куче Храна, Вода Фидер Куче Додатоци

DEN 981.60

Пристапност
Во достапна форма

1 ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ; вода фидер користи безбедна и не-токсични ПП смола материјал, така што сопственикот може да биде повеќе да се увери и овозможи домашни миленици да пијат вода безбедно.Заштита на животната средина, Енергетска ефикасност, Безбедност и Здравје : Ова домашно милениче чешма беше дизајниран во ултра; Направени од храна одделение материјали, BPA Free. 2 Лесно да се оди надвор;Лесно да се излезе:НЕ ГРИЖИ се ЗА да одиме НАДВОР; Работа и не се грижи за домашни миленици' пиење кога ќе излезе.Имаме повеќе време да го направи она што ние сакаме.Тоа е идеален избор за сопствениците на мачки и кучиња. 3 Уникатен Транспарентен Дизајн од Страна гледајќи во нејзиното транспарентна сад, можете да знаете кога да додадете вода или чистење.Расклопување дизајн го прави полесно да се чисти и додадете вода. 4 РАБОТИ кои имаат ПОТРЕБА од ВНИМАНИЕ; не Може да додадете топла вода и не може да се мијат со топла вода, да се биде внимателен да не користите корозивни детергенти кога чистење. 5 ЗАДОВОЛСТВО Е ЗАГАРАНТИРАНО; Вашата среќа е наш врвен приоритет.Ако за било која причина не сте задоволни со вашето домашно милениче waterer, ве молиме контактирајте не директно на неприкосновеното наплата или замена.Item Type:Патување Bowls Applicable Куче Раса:Universal Type:Dogs Material:Керамика.

Главните карактеристики

Избор на клиент