.

.

Преносни 2-во-1 Мраз Производител на Машина со Вграден-во Вода Диспензерот, 26lbs Компактен Мраз Создателот со LED Дисплеј за Кујна/Office/Бар/Home (Сребро)

Преносни 2-во-1 Мраз Производител на Машина со Вграден-во Вода Диспензерот, 26lbs Компактен Мраз Создателот

DEN 1036.80

Пристапност
Во достапна форма

Можете да креирате спремен-за-служи мраз во просек од 6-13 минути. Објектот Тежина : 17 pounds PACKAGE се ВКЛУЧЕНИ : - 1x мраз создателот машина - 1x мраз лажичка - 1x ice cube кошница - 1 x корисникот manual PLEASE ЗАБЕЛЕШКА : ① препорачливо е да ги споделите со мраз создателот контра врвот седат за 4 часа пред употреба. Оперативниот Циклус : 6 Mins5.【2 Во 1 Мраз Создателот Машина】Уникатен дизајн користи "вода кулер" стил за снабдување со мраз или ладна вода за пиење на пригоден начин.Ice Cube или Ладна Water This преносни мраз машина има иновативни функцијата за правење мраз и производство на ладна вода.Компактен & Преносни Мраз Одлуки Machine The countertop мраз создателот е доволно мал за да ги исполни сите ваши затворен или отворен потреби. Вода Резервоарот : 2.Може да се стави тоа во вашата кујна, дневна соба, канцеларија, партија, или носете го со вас, додека кампување надвор.Можете да имаат и мраз создателот и вода диспензерот во исто време.И дека мраз создателот машина може да исклучување автоматски кога тоа е безводни и мраз сензорот ќе престане кога мраз полн,така што не¡т грижете се, тоа ќе го оштетат кога се користи. 【Едноставна Control Panel】Countertop Мраз Машина е толку лесен за употреба, Автоматски barreled вода доза или manual резервоарот за вода директно додадете вода за да се задоволат различните потреби. Номинална фреквенција:100 W7.

Главните карактеристики

Избор на клиент