.

.

ZEFOTIM Висока Waisted Leggings,Од Џебовите,Тренингот Јога Панталони

ZEFOTIM Висока Waisted Leggings,Од Џебовите,Тренингот Јога Панталони

DEN 24.72

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер, 10% Spandex. 90cm/70cm/50cm/Еластична затворање. *Модата,удобноста,повик,се изгубат. *Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење. *Совршен Натпревар со вашата омилена маица, блуза, Sweatshirt, патики и слично. *Ова може да биде дадена како подарок за вашите пријатели и роднина кој ви се љубовта.Јас верувам дека тие ќе се заљуби во тоа!. *Овој жадувам е Азија големина, ве молиме да ги ред според нашите големина на табелата, и бидете сигурни дека за да се следат нашите големината на табелата за да го најде совршено се вклопуваат, ЕДНА или ДВЕ ГОЛЕМИНА ДО ПРЕДЛОЖИ. ❤❤ЗА ZEFOTIM❤❤ Добредојдовте на ZEFOTIM Облека Продавница, ZEFOTIM е брендирана продавница кој се фокусира на жените и на мажите облека.Модата, удобноста, секојдневен, симпатична и секси дизајн, Т-маица, фустан, костим за капење, панталони, јакна сè, спортови, јога, партија, дневна, работа и други стилови, има одличен квалитет, јас апсолутно верувам дека ние ќе ви донесе нов шопинг искуство, ве молиме да ни даде шанса да ви послужи и ние ќе започне задоволување на шопинг патување за вас.✿Постојат илјадници облека да се избере за вас.Ако ви треба друг вид на женска и во машка облека, ве молиме кликнете на ZEFOTIM бренд име на тар.✿Секој клик на твое ќе биде нашата најголема поттикнување и афирмирање!❣ ЗАБЕЛЕШКА ❣ ЗАБЕЛЕШКА ❣ЗАБЕЛЕШКА❣ големината на нашите производи е Азија големина.Ве молиме проверете ја големината на табелата дадени во слика пред да ја купите и да ја додадете 1-2 големини.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Пролет/Есен/Пролет/Winter Gender : Женска Повод : Daily Material : Polyester Pattern Тип : Solid Decoration : Pockets Style : Случајни,Fashion Sleeve должина : Full Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добие : 1 КОМПЈУТЕР Жените панталона Големина : Среден | Боја : D : D-жешка Розова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент