.

.

Wosune 6‑во‑1 Мултифункционален Сигурен Dock Станица, 87WPD Докинг Станица, Алуминиум Легура за Лаптоп Компјутер

Wosune 6‑во‑1 Мултифункционален Сигурен Dock Станица, 87WPD Докинг Станица, Алуминиум Легура за Лаптоп Компјутер

DEN 1759.20

Пристапност
Во достапна форма

USB3.0 пренос 5 GB/S, максимална моќност понудата 4.5 W, сигурен е во употреба.USB C машки порт, обезбедува домаќин USB‑C порта на уредот во согласност СО USB3.0/3.1 спецификација.За HDMI : 4 K x 2К (3840 x 2160) 30 HZ / 4 K x 2 K, компатибилен надолу со 1080 P 720 P, итн.USB C женската порта : 20 V @ 3А, максимална поддршка 87 W адаптер.Доаѓа со 87 W PD USB‑C полнење порта, која може да го замени вашиот оригиналот.Реши дисипација на топлина или гребење проблеми.Само plug and play, не преземете возачот.Стабилни перформанси и долг животен век.Функција : 1. Доаѓа со 87 W PD USB‑C полнење порта, која може да го замени вашиот оригиналот.Реши дисипација на топлина или гребење проблеми.Само plug and play, не преземете возачот.Стабилни перформанси и долг животен век.2. За HDMI : 4 K x 2К (3840 x 2160) 30 HZ / 4 K x 2 K, компатибилен надолу со 1080 P 720 P, итн.3. USB3.0 пренос 5 GB/S, максимална моќност понудата 4.5 W, сигурен е во употреба.4. USB C женската порта : 20 V @ 3А, максимална поддршка 87 W адаптер.5. USB C машки порт, обезбедува домаќин USB‑C порта на уредот во согласност СО USB3.0/3.1 спецификација.6. RJ45 Ethernet брзина : 1000 Mbps.USB‑C интерфејс спецификација со вграден конверзија чип, приклучок и play Spec : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : 6‑Во‑1 Приклучните Station Material : Алуминиум Легура Мултифункционален USB C докинг станица : USB-C центар со 4 K за HDMI видео излез, 2 USB3.0 господар пристаништа, 1000 Mbps Ethernet адаптери, и 2 USB-C PD полнење пристаништа.За HDMI ™ Излез : До 4 K UHD resolution Gigabit Ethernet : До 1000 Mbps USB-C Полнење Port : До 87 W моќ output Package Листа : 1 x Докинг Станица.

Главните карактеристики

Избор на клиент