.

.

Двојно Стакло Lifter, 60 КИЛОГРАМИ Пластични Плочки Вшмукување Чаша, Не-токсични Трајни Црвена Врата Стаклена Плоча

Двојно Стакло Lifter, 60 КИЛОГРАМИ Пластични Плочки Вшмукување Чаша, Не-токсични Трајни Црвена Врата Стаклена

DEN 616.56

Пристапност
Во достапна форма

Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Усвојување на цврсти пластични материјали, многу светлина, удобен и со стабилна вшмукување.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Широк спектар на апликации, може да се користи за извршување на стакло, врати и тенки плочи.Дршката може да погодно за заклучување на вшмукување во правилна позиција и да се обезбеди стабилност при користење на тоа да манипулира со објекти секаде.Функција : 1. Усвојување на цврсти пластични материјали, многу светлина, удобен и со стабилна вшмукување.2. Дршката може да погодно за заклучување на вшмукување во правилна позиција и да се обезбеди стабилност при користење на тоа да манипулира со објекти everywhere3. Широк спектар на апликации, може да се користи за извршување на стакло, врати и тенки плочи.4. Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добра performance5. Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на mind Specification : Предмет Тип : Двоен Вшмукување Cup Material : Справи со : Пластика, ABS, Вшмукување Чаша : Пластични pvc Length : Прибл. 32.5 cm / 12.8 in Suction Првенство Дијаметар : Прибл.11.5 cm / 4.5 in Suction : Прибл. 60 кг / 132.3 lb Color : Red Package Листа : 1 x Двојно Вшмукување Чаша.

Главните карактеристики

Избор на клиент