.

.

iWALK 100W Пренослив Лаптоп, Полнач 26800mAh PD Брз Полнач, Моќ Испорака Пренослив Апарат Пакет за USB C MacBook Air/Pro/Dell XPS, iPad Про 2018, iPhone 12 11 Pro/11/XS Max/X/8, и Повеќе

iWALK 100W Пренослив Лаптоп, Полнач 26800mAh PD Брз Полнач, Моќ Испорака Пренослив Апарат Пакет за USB C MacBook

DEN 3816.00

Пристапност
Во достапна форма

【Голем Капацитет 】26800m Ah на моќ трошоци повеќето телефони над 7 пати, таблети најмалку 2 пати, или лаптопи, барем еднаш. 【High-Speed 100 W Тип-C полнење & Полнење】Типот-C излез достигнува и до 100 W со ексклузивна технологија за супер брзо полнење благодарение на Моќта на Испорака .Време за целосна повторно се намалува на околу 2 часа преку 61w / 87w адаптер (не е вклучен).Тоа е 2x побрз од други 30w преносни полначи во 4 часа. 【Помине Преку технологија】полните вашиот уред whlie полнење моќ банка. 【Супериорен во однос на Безбедноста】Повеќе безбеден систем за заштита на вашите уреди од прекумерна струја, прегревање, што преполнувањето и краток спој. 【Она што Ќе Добиете за】 1 X Лаптоп Моќ банка,1 X Прирачник.

Главните карактеристики

Избор на клиент