.

.

Машини за Цевка, Стандардна Големина Метрички Инчен Скали Трајни Убодни Тела Слот Железнички 45 Тип Сигурна Лизгање за Одредување на Уреди(300мм)

Машини за Цевка, Стандардна Големина Метрички Инчен Скали Трајни Убодни Тела Слот Железнички 45 Тип Сигурна

DEN 542.16

Пристапност
Во достапна форма

Може да се користи за мелење машини, табела пили и бендот пили, за лизгачки тела и одредување на уреди.Со метрички и инчни скали, тоа е погодно да го инсталирате и користите, и е погоден за одредување повеќе workpieces.На алуминиум цевка има стандард фиксна дупка, која може цврсто да се поправи на работното парче и не е лесно да се менува за време на употреба.Со користење на овој цевка може да ви помогне да го поврзете го виде ножот или две водич шини, која е погодна за разни операции на дрво.Водич железнички слајд е направен од алуминиум, која е отпорна на триење и корозија, силни и издржливи.Функција : 1. Може да се користи за мелење машини, табела пили и бендот пили, за лизгачки тела и одредување на уреди.2. Водич железнички слајд е направен од алуминиум, која е отпорна на триење и корозија, силни и издржливи.3. Со метрички и инчни скали, тоа е погодно да го инсталирате и користите, и е погоден за одредување повеќе workpieces.4. Со користење на овој цевка може да ви помогне да го поврзете го виде ножот или две водич шини, која е погодна за разни операции на дрво.5. На алуминиум цевка има стандард фиксна дупка, која може цврсто да се поправи на работното парче и не е лесно да се менува за време на употреба.Спецификација : Предмет Тип : Дрво Chute Material : Алуминиум alloy Color : Red System : Метрички и кралскиот Пакет Листа : 1 x Дрво Цевка.

Главните карактеристики

Item Type:
Woodworking Chute
Material:
Aluminum alloy
Color:
Red
System:
Metric and imperial
Package List:
1 x Woodworking Chute :
Избор на клиент