.

.

Кука Линија Пенкало Акварел Маслото Gouache Текстилни Акрилик Кинески Сликарство Paintbrush Мека Коса Екстра Gine Рака Скицирање Линија Цртање Студент Уметност Посебна Ала?

Кука Линија Пенкало Акварел Маслото Gouache Текстилни Акрилик Кинески Сликарство Paintbrush Мека Коса Екстра

DEN 1632.00

Пристапност
Во достапна форма

Триаголник род заговор пенкало, 9 модели, мазна заговор, прикажување на детали, широк спектар на употреба.Триаголник пен носителот, удобно да се одржи.Најлон пенкало косата со добра еластичност.Метал пенкало цевка, цврста врска, не е лесно да се изгуби коса.Се користи за сликарство акварел, сликарство парична казна четка, камен сликарство, итн.Јами заговор пенкало акварел се соочуваат со мека четка екстра добро и многу фини рака-насликани линија четка маслото gouache текстилни акрилик Кинески сликарство парична казна пигмент четка сликарство професионални преглед жлеб студентите ликовната уметност.

Главните карактеристики

Избор на клиент