.

.

Вози Додатоци KT-848-13S/L, Хонда Граѓански, 13 Сребрена Реплика Тркало Покрива, (Сет од 4)

Вози Додатоци KT-848-13S/L, Хонда Граѓански, 13 Сребрена Реплика Тркало Покрива, (Сет од 4)

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи задржување прстен за да се обезбеди максимална контрола на воланот.Отпорни на екстремни температури и корозија.Произведени од високо квалитетни материјали за долготрајна издржливост.Оригинална опрема (OE) дизајн на '94-97 Хонда Граѓански. 4 еден парчиња се гнездо спакувани како 1 сет.Големина : 13-инчен.

Главните карактеристики

Избор на клиент