.

.

XKH - Сребрен Синџир Guard Покрие Компатибилен со Suzuki GSXR 600/750 2006-2010 GSXR 1000 2007-2014 [B07K6WZ5NS]

XKH - Сребрен Синџир Guard Покрие Компатибилен со Suzuki GSXR 600/750 2006-2010 GSXR 1000 2007-2014 [B07K6WZ5NS]

DEN 793.20

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет Мала Тежина Синџир Гарда.Не упатство за инсталација !Лесна инсталација.Директна замена.Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум.Боја : исто како што сликите покажуваат. 2006-2009 Suzuki GSX-R 600/750. Атрибути : Состојба : 100% Сосема New Quantity : 1 Синџир guard (Завртки, не се вклучени) Материјал : мала тежина Aluminum Color : Исто како слика show Easily заменува оригиналната синџир guard No Измена Needed Easy се Инсталира, Нема Настава се Вклучени Fitment : 2006-2010 Suzuki GSX-R 600/7502007-2014 Suzuki GSX-R 1000.

Главните карактеристики

Избор на клиент