.

.

Brassica Мешавина на Храна Парцела Микс Совршен Микс на Daikon Ротквица, Виолетова Врвот Репа, Фуражни Силување Елени Храна Парцела Семе цела Сезона (1/2 Хектари)

Brassica Мешавина на Храна Парцела Микс Совршен Микс на Daikon Ротквица, Виолетова Врвот Репа, Фуражни Силување

DEN 388.80

Пристапност
Во достапна форма

1/2 Хектари (3 lbs) или 1 Акра (6 lbs) торба.Лесно да се засади семето се вклопуваат со брзо ртење.Многу атрактивни во текот на сите на лов на сезоната.Лиснато фуражни е привлечна почетокот на сезоната и светилки се атрактивни крајот на сезоната.Богата со протеини да им помогне на вашиот елени стадо преку Зима.Богата со протеини да им помогне на вашиот елени стадо преку Зима.Големина : 1/2 Хектари.

Главните карактеристики

Избор на клиент