.

.

ZXCVBNM Кожа Дупка Удар Клешти,Grommet Рака Притиснете Клешти со 100 Парчиња на Grommets претходно биле вклучени

ZXCVBNM Кожа Дупка Удар Клешти,Grommet Рака Притиснете Клешти со 100 Парчиња на Grommets претходно биле вклучени

DEN 1252.80

Пристапност
Во достапна форма

Овие упатство отворот клешти со посебен лесен дизајн, направен од Јаглероден челик, хром-обложено на површината, рачката на дупка удар клешти е пластика-импрегнирани, кој е удобен за контрола, лесно да го користите и напор.тоа е лесно да се преземе за секое место.Лесен за ракување : отворот перфоратор се дизајнирани да се одржи и со рака, имаат еластичност, лесен за употреба, и може да го намали рака притисок, многу корисно и мулти-функционална.Оваа клешти и окцето, го поставите се совршени за додавање на фанки дизајни и окцето, embellishments на широк спектар на материјали и за голем број на прилики.Ако имате секогаш сакаше различни удар глави и grommets на сите облици и големини, ова е комплет е за вас.Идеален за било која домашна кожа производ како што се ленти, часовници, нараквици, purses, чевли, итн. 100pcs приложените навртки : отворот удар доаѓа со 100pcs заковки, која може да дава ти си целиот сет окцето, удирање со алатки.Материјал : Цинк легура, јаглерод steel Color : како што е прикажано во pic128pc Сет Вклучува : 1pc Обновлив Кожа Дупка Удар (20cm)1pc Отворот Поставување Удар(13.5 cm)1pc Snap Поставување Удар(13.5 cm)25pc 9mm Snap Sets100pc 4mm Eyelets Revolving Дупка Удар Големини : 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5 mm Quantity : 128 PCSNote : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!забелешка:треба да стиска дупки со удирање алатка пред да можете да користите buttonhole и клешти; да се Обрне внимание на насоката на buttonhole и клешти, погрешна насока ќе предизвика штета на buttonhole You се добредојдени да се избере оваа продавница, ние ќе ви обезбедиме со одлична шопинг искуство.Вашето задоволство е загарантирана со парична казна изработка на нашите добро дизајнирани производи.Ние нудиме прифатливи производи со голема стилови и одличен услуги.ви обезбеди со одлична шопинг искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент