.

.

TongLingUSL 1Pcs Tcare Држење Пенкалата се Подготвуваат Kyphosis Подготвуваат Болка во Мускулите Знаците Болка во Грбот Знаците на Телото Поддршка за Жените и Мажите (Големина :

TongLingUSL 1Pcs Tcare Држење Пенкалата се Подготвуваат Kyphosis Подготвуваат Болка во Мускулите Знаците Болка

DEN 2128.80

Пристапност
Во достапна форма

Предмет Тип : Протези & Поддржува.Број на модел : AA0659. Материјал : Не-плетени.Ефект : На Коските Грижа.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Ефект : На Коските Care Sports & Отворено / Sports & Фитнес / Вежбање & Фитнес / Accessories / Ремени.

Главните карактеристики

Избор на клиент