.

.

uxcell Метална Кутија Агол Заштитници Гроздобер Оркестарот Работ Guard Заштитник 59 X 59 X 82mm Бронза на Ѕвонење 4pcs

uxcell Метална Кутија Агол Заштитници Гроздобер Оркестарот Работ Guard Заштитник 59 X 59 X 82mm Бронза на Ѕвонење

DEN 2366.40

Пристапност
Во достапна форма

БАЗА на ИНФОРМАЦИИ - Планината Дупка со Дијаметар : 2mm; Помине Големина : 8 x 2,5 mm / 0.31" x 0.1"(L*Макс.Г); Вкупната Големина : 59 x 59 x 82mm / 2.32" x 2.32" x 3.23"(L*W*Beveled L).МАТЕРИЈАЛ - Направен од метал, electroplating површина, лесен, лесно да го инсталирате, здрав и издржливи.ПРЕДНОСТ - кутија работ агол заштитник може да се користи со различни табела кутија агол штитници за заштита на вашата маса кутија или нашиот дрво случаи да бидат оштетени.ДИЗАЈН - во Гроздобер стил, ако сте љубители на старата мода, овие производи се најдобар избор за вас.Постојат дупки во центарот, кон работ на секое лице, да се олесни одредување со игли или ноктите.АПЛИКАЦИЈА - Агол заштитници се користи главно за дрвени предмети, како што се маси, лента со алатки, декоративни подарок кутии, дрвени кутии, и други плоштадот агли.Опис : 1.Материјал.Направен од метал, electroplating површина, лесен, лесно да го инсталирате, здрав и издржливи.2.Предност.Кутија работ агол заштитник може да се користи со различни табела кутија агол заштитници, заштита на вашата маса кутија или нашиот дрво случаи да бидат оштетени.3.Дизајн.Гроздобер стил, ако сте љубители на старата мода, овие производи се најдобар избор за вас.Постојат дупки во центарот, кон работ на секое лице, да се олесни одредување со игли или ноктите.4.Апликација.Агол заштитници се користи главно за дрвени предмети, како што се маси, лента со алатки, декоративни подарок кутии, дрвени кутии, и други плоштадот агли.Забелешка : Користењето рачни мерења, не може да биде 1-2mm грешка, ве молиме да се разбере.Спецификација : Име на Производ : Кутија Агол Protectors Material : Metal Main Боја : Бронзени Tone Surface Третман : Electroplating Mount Дупка со Дијаметар : 2mm Nail Големина : 8 x 2,5 mm / 0.31" x 0.1"(L*Макс.Д)Вкупната Големина : 59 x 59 x 82mm / 2.32" x 2.32" x 3.23"(L*W*Beveled L) Пакет Содржина : 4 x Агол Заштитници.

Главните карактеристики

Избор на клиент