.

.

Pachmayr Дрво Ламинатни 1911 Костец

Pachmayr Дрво Ламинатни 1911 Костец

DEN 1272.00

Пристапност
Во достапна форма

Високо полиран јаглен ламинатни костец кои даваат безвременски изглед и совршено акцент blued и нерѓосувачки пиштоли.Супериорен Fit - Pachmayr Renegade дрво костец се изработени да ги точните спецификации и ќе не wobble или промена на пиштол рамка.Pachamyr 1911 костец се намали за ambi safeties.Контрола Текстура - Половина checkering обезбедува подобрена контрола влечење, и да ја покажува исклучи убава дрво жито.Се Вклопува - 1911 До Владата.и Командант големина пиштоли од производители како што се : Colt, Kimber, Спрингфилд Арсеналот, Ремингтон, Sig Sauer, Ruger, Рок на Островот Арсеналот, Смит и Wesson, и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент