.

.

YongFoto 12x8ft Салата Позадина Стадион Фитнес Опрема Внатрешни работи Backdrops за Фотографија Дрвени Подни Спортски Клуб Винил Фото Позадина Жена Мажите Портрети Студио Ре

YongFoto 12x8ft Салата Позадина Стадион Фитнес Опрема Внатрешни работи Backdrops за Фотографија Дрвени Подни

DEN 1343.76

Пристапност
Во достапна форма

Вашиот совет ќе ни се направи подобро и да ви даде задоволителен одговор.Тука се начини да се реши тоа : 1.Употреба : 1. Железо задната површина со ниска топлина пареа железо, но не се исуши железо.Совршен за фото студио за фотографија и деца торта пресече позадина.Внимание : не може да се набори.Винил Крпа Позадина е на компјутерот печатен без брчки Руно-Како Ткаенина.Евтини,може да биде укината,издржливи.Служба : Ние ги прифати сите моделот и големината на обичај.Дигитално печатење. 【Топло совети】 : 1.Тоа е погоден за фотографија.Оваа Лесна Ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за позадина.Професија фотографија винил крпа,дигитален компјутер-печатени позадина.Ве молиме имајте на одредена далечина за да се земе слики, ефектот ќе биде подобро. Обеси на уредно место за неколку дена.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.Не рефлексивни и Боја верност.Пробајте го ова ако имате подобар начин.Само во Позадина се вклучени,не се застане; Објектот ќе бидат испратени од страна на укината.Ве молиме користете влажна крпа избришете го дамка.Винил крпа не се перат.Имаме многу професионална фотографија позадина фабрика и снабдувач. Одвиткајте го цврсто со цилиндрична објект.Десетици илјади реален модел.Ако нема позадина стојат или клип, користете бела емулзија или сино-капи се лепат на ѕидот. 【Материјал】 : Тенок Винил-Професија фотографија крпа.5 m(Висина);Ние се прифати слика и големина прилагодување услуга!ние може да се печати ја вашата сопствена слика како позадина ,ако треба да ги Прилагодите на побарувачката, ве молиме контактирајте со нас.Производи за свадба, деца, роденден, бебе туш, возрасни портрети.Мала тежина и издржливи. 【Широка Употреба】 : Може да се користи како ѕид оркестарот,tapestry,завеса,tablecloth и така натаму.Три-димензионални чувство на силна. 【Карактеристики】 : Оригиналниот Дизајн,Професионална Позадина Производителот,Персоналните Прилагодување,Разумна Цена,Висок квалитет на Производи,Брза испорака,Квалитет на услуга по продажбата.

Главните карактеристики

Избор на клиент