.

.

CffdoiFanh Бенто Кутија, Едноставен и Свежи Ручек Кутија, Микробранова Печка може да се Ладилник Бенто Кутија, Симпатична Преносни Суши Кутија за Возрасни и Деца,Бенто-С

CffdoiFanh Бенто Кутија, Едноставен и Свежи Ручек Кутија, Микробранова Печка може да се Ладилник Бенто Кутија,

DEN 1843.20

Пристапност
Во достапна форма

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување. ๑ [Материјал] : Направена од пластика. ๑ [Дизајн] : На конкавна горниот капак дизајн и едноставна работ форма се лесно да се superimpose.Парична казна мат површина, деликатна и удобно да се справи со, лесно да се чисти, без масло. ๑ Ние се залага за најдобар квалитет на производот и клиентите искуство.Ако има било какви прашања ПРЕД или ПО купувањето,ве молиме ги споделите со нас однапред, ние исто така, обезбеди светска класа услуги на клиентите во рок од 24 часа. ❥ Нашите обновливи бенто кутии за возрасни и деца се лесни за употреба, се мијат, и продавница.Направени од премиум храна одделение материјали, ова е најдобриот возрасни бенто кутии контејнер за пакување на здрава храна, да се оди.Со нашите бенто кутии, не мора да јадат досадна дегустација на храна оди веќе.Се подготват вкусни оброци за вас и вашите деца и уживајте!Минималистички дизајн концепт, свежи и шик, работата и работат прекувремено за да се топли оброци да јадете здрава и увери!Се задоволат вашиот апетит во секое време, насекаде.Голем Оброк Првично Ручек Кутија да се задржи вашата храна свежа и оброк preps лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент