.

.

Видео Конференција Осветлување Комплет,VIJIM Лаптоп Светлина за Видео Конференции, Зум Осветлување за Компјутер,MacBook веб Камера Светилка за Зумирање Состаноци,Видео

Видео Конференција Осветлување Комплет,VIJIM Лаптоп Светлина за Видео Конференции, Зум Осветлување за Компјутер,MacBook

DEN 744.00

Пристапност
Во достапна форма

Удобен и Преносливо за Мулти Usages : VIJIM Зум Осветлување за Компјутер може да се користат за далечинска работа, видео конференции, зум повици, само за радиодифузија, во живо стриминг, шминка, youtube, vlog и така натаму.Дијаметарот на вшмукување чаша е само 2.Мал но нуди одличен осветлување,дојде со мека кутија, заштита на вашата eyes The пречник на вшмукување чаша е само 2.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се направи со оптимизации и подобрувања во времето.VIJIM обезбедуваат 1 година замена услуга и животниот век пријателски по-продажбата на услугата,можете да се обидете тоа без да се грижите.67 инчи, што не зафаќаат многу простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент