.

.

Тенките Работи Windproof Спортски Јакни Јога Блузи Спорт

Тенките Работи Windproof Спортски Јакни Јога Блузи Спорт

DEN 1920.00

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе-функција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.Совршен за јога, трчање, велосипедизам, Пилатес, танцување, кревање, одбојка, вежба, кондиција, секојдневно носење и сите други затворен или активности на отворено.Дава повеќе амортизирање и стабилност побезбедно и поудобно.Тоа е совршен за практикување на јога excercise, назад поддршка за време на inversions, и други јога ставови!.Разни Бои и Големини : Нашите производи имаат многу видови на бои и големини, кои се дизајнирани за сите телесните форми.Тоа е најдобар подароци за вашите пријатели и семејството.кој може да те направи уникатна личност.Уникатен Дизајн и Корисен производ.Изберете помеѓу нашата одлична корисни производи и ќе одлучи што е најдобро за вас.Одберете ја вашата омилена боја и ""Додади во Кошничка"" сега.А унисекс фитнес производ, специјално дизајнирани за јога, пилатес и општи земјата вежба, идеални за почетници & напредни практиканти на јога. 100% задоволството на клиентите е нашиот безусловна гаранција!Ако не сте 100% воодушевен со производот, ние и ветуваме на за да ви нуди брзо решение за да ти дадам 100% задоволни!.Производот е специјално дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација и мек изглед.Пол : МАЖИ Функција : Дише Одговара : се Вклопува помала од вообичаената.Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации патент : Yes.

Главните карактеристики

Избор на клиент