.

.

4Pcs Мотор Времето Алатка за Полнење Близнак Camshaft Одговара за BMW N47 N47S Мотор Camshaft Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка за Полнење

4Pcs Мотор Времето Алатка за Полнење Близнак Camshaft Одговара за BMW N47 N47S Мотор Camshaft Заклучување Усогласување

DEN 2445.60

Пристапност
Во достапна форма

【Апликации】Мотор Времето Алатка одговара за BMW Серија 1 : 118d (E81 E87),120d (E81 E82 E87),123 D (E81 E82 E87); за BMW Серија 3 : 318d (E90 E91),320d (E90 E91 E92); за BMW Серија 5 : 530d (E60 E61); за BMW X3 : 2.0 d (E83). 【Високи Перформанси】Помош за заклучување на camshaft во TDC(Врвот Мртвите Центар) позиција, совршен за проверка / прилагодување на времето или замена на доводното camshaft, времето за BMW N47 Квалитет Гарантиран - имаме силна comfidence за нашите производи; Обезбеди пријателски услуги на клиентите, да ги реши вашите прашања во време.Бренд : Qiilu Fitment : за BMW Серија 1 : 118d (E81 E87)120d (E81 E82 E87)123 D (E81 E82 E87)за BMW Серија 3 : 318d (E90 E91) 320d (E90 E91 E92)за BMW Серија 5 : 530d (E60 E61)за BMW X3 : 2.0 d (E83) Карактеристики : Професионални мотор времето алатка за полнење одговара за BMW N47 N47 S, го прави вашиот автомобил поправка на моторот полесно.Помош за заклучување на camshaft во TDC(Врвот Мртвите Центар) позиција, совршен за проверка на прилагодување на времето или замена на доводното camshaft, времето за BMW N47 Ние се грижиме за секој квалитетот поврзани со прашањето со ЗАМЕНА или РЕФУНДИРАЊЕ;ве Молиме контактирајте со нас во прв пат ако имаш неисправни објект, ние ќе го допрат до вас, до вашиот рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент