.

.

Мраз Создателот Преносни Мраз Создателот Countertop Мраз Создателот Машина за Home/Office/Кампување/Мини/Small/Табела Врвот/Tabletop/Електрични со Лажица, 26.5 lbs во 24 часа

Мраз Создателот Преносни Мраз Создателот Countertop Мраз Создателот Машина за Home/Office/Кампување/Мини/Small/Табела

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Мразот на одлуки циклус трае околу 6 до 13 минути, во зависност од ice cube големина и собна температура одбраната.Коцки мраз може да бидат големи или мали, за да се задоволат различните потреби, транспарентен поголем прозорец, го набљудуваат процесот на производство во кое било време.Мали tips If ќе наидат на проблеми со мраз создателот за време на користењето на, ве молиме слободно да контактирате и со нашите по-продажба на услуги, ние сме толку среќни да ви помогнат.Лесен за чистење : ice создателот countertop е опремен со мраз лажичка, кој е лесен и хигиенски да се земе мраз.Чиста вода го прави транспарентен коцки мраз и вода од чешма прави белата коцки мраз.Кога водата во резервоарот се користат нагоре, машината автоматски се прекинува и може да продолжи да работи по додавање на вода. 9 коцки Мраз може да се прави на секои 6 до 13 минути, а заврши мраз е популарна круг мраз.После миење на внатрешните делови со вода, канализација маска може да бидат отстранети за да се исцеди водата. боја на коцки мраз зависи од квалитетот на водата.

Главните карактеристики

Избор на клиент