.

.

CffdoiFanh Бенто кутија, Кутија За Деца & Возрасни, Овална Едноставна Двоен Слој Течење Доказ Бенто Ручек Сад, Запечатени Ручек Кутија Со Прибор за јадење, Пченица Влакна

CffdoiFanh Бенто кутија, Кутија За Деца & Возрасни, Овална Едноставна Двоен Слој Течење Доказ Бенто Ручек Сад,

DEN 1132.80

Пристапност
Во достапна форма

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување.Издржливи ручек кутија контејнери имаат безбедна капак печат за да се спречи протекување. ▼ Житни слама и материјални, секоја со лажица, секој устата, повеќе остатокот увери. ▼ Направени од био-материјали како што се пченица влакна и ориз влакна, материјалот е еколошки и здрави. ▼ По оброк, нема нафта во ручек кутија, лесен за чистење.Стоп за фрлање далеку за еднократна употреба кеси и контејнери.Овие BPA-free, обновливи ручек кутија коцки вклучуваат одделни прегради, се храна безбедно и направена да трае.Двојно обложени слоевит ручек box Simple дизајн / лесно да се зголеми јадење атмосфера / desktop снимање artifact Recyclable / храна одделение материјал / отпорни на анти-scalding Material : пченица слама + PPShape : round Whether да се задржи топло : No Microwave рерната : available Style : модерна simplicitypattern : plain Color : Зелена Розова Wheat Applicable луѓе : adults Remarks : Секој производ е независен топлина shrinkable филм packaging If имате било какви загриженост за производи на страница или имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент