.

.

LiRuiPengBJ Зелена Позадина Позадина Фотографија Позадина Позадина Расклопна Сино Зелен Екран Муслин Chromakey за Фото, Видео Студио YouTube Стриминг Опрема (Големина : 3x3m)

LiRuiPengBJ Зелена Позадина Позадина Фотографија Позадина Позадина Расклопна Сино Зелен Екран Муслин Chromakey

DEN 1488.00

Пристапност
Во достапна форма

-Бидејќи производот е рачно мери, ќе има некоја грешка од 1-3 CM.Оваа chromakey позадина е машина перат.-Совршен за да помогне да се создаде соодветна прилагодувањето за вашата слика.✔Елиминира рефлексии : површината на не-плетени ткаенини има три-димензионална мрежа структура на боја на позадина платно е мека, и одраз може да се отстранат, до највисока мера.

Главните карактеристики

Избор на клиент