.

.

Ненси Дру: Сз во Salem Стандард - PC [Преземете]

Ненси Дру: Сз во Salem Стандард - PC [Преземете]

DEN 290.16

Пристапност
Во достапна форма

Се анализира индиции со сите нови examinable 3 D објекти.Се здружи со Харди Момчиња.Научете и да ја открие вистината за историскиот Salem Вештерка Испитувања.Истражуваат вистина и експанзивна 3 D средини.Се откријат и да се реши судбината на обвинет дека вештерки.Не Се Од Минатото Полноќ во Salem!Ненси Дру неочекувано се наоѓа себеси во Salem, Масачусетс истражување на arson на haunted Hathorne Куќа.Како Ненси трки за да ја открие вистината зад arson, таа открива врски до куќа минатото со Salem вештерка испитувања и наоди си вовлечен во борба со натприродни настани дека таа едноставно не може да се објасни.Ненси е осудителни пресуди се стави на тест.Се духови вистински?Има Salem е темна историја дојде на живот, или има некој друг да обвинуваат?Времето е кратко, и ти како Ненси Дру, мора да се соберат индиции, решавање на загатки и да го испрашуваат осомничените да ги најдете одговорите пред часовникот штрајкови полноќ во сето ова се новите 3 D мистерија авантура.Системски побарувања : Оперативен Систем : Windows 7 и Windows 8 И Windows 10 Processor : Intel Core i3 3.00 GHz или AMD equivalent RAM : 4 GB RAMHard Диск : 8 GB на располагање space Video Картичка : NVIDIA Ge Force GTX 460 или повисоко со 2 GB Меморија или better Additional Барања : 10 GB SSD (вклучува одреден простор за игра фотографии.

Главните карактеристики

Избор на клиент