.

.

SOFEA Мачка Вечера Сад Вечера Сад Вечера BowlPet Куче, Мачка Сад Автоматски Фидер Фонтана Вода 1.5 L Пиење Хранење Сад

SOFEA Мачка Вечера Сад Вечера Сад Вечера BowlPet Куче, Мачка Сад Автоматски Фидер Фонтана Вода 1.5 L Пиење Хранење

DEN 388.80

Пристапност
Во достапна форма

Миленичиња вода за пиење нема да предизвика устата и косата да стане влажен.Двојно сад со автоматски пиење шише : 2 во 1 фидер сад.Нерѓосувачки челик сад за храна, и пластична чаша со автоматски вода во шише од 1,5 Л без разлика Дали сте дома или не, тоа автоматски ќе се прелива вода во садот и чувајте го на вода се чисти.Безбедни и не-токсични : Нерѓосувачки челик сад + PP сад седиште + нетоксични пластични шишиња.Заштита здравјето на домашните миленици.Лесен за чистење : нерѓосувачки челик сад е пренослив, лесно да се преземе и чиста.Најдобро е да брзо исплакнете или ја избришете го садот чисти по секоја употреба. (Препорачливо е да се чисти секој ден).Пакетот вклучува : 1 Сет x Милениче Сад. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Безбеден и не-токсични : Нерѓосувачки челик сад + PP сад седиште + нетоксични пластични шишиња.Заштита здравјето на домашните миленици.Лесен за чистење : нерѓосувачки челик сад е пренослив, лесно да се преземе и чиста.Најдобро е да брзо исплакнете или ја избришете го садот чисти по секоја употреба. (Препорачливо е да се чисти секој ден) Погоден за мали и средни домашни миленици : Ова двојно-layer милениче сад е погоден за мали и средни домашни миленици или животни, што го прави хранење полесно и носи олеснување.Идеален за миленичиња хранење.Користете Совети : Стави шише капа долу, да се претвори во исполнет шише повеќе, стави го на мали коритото, и притиснете го дното на шишето.Водата ќе тече надвор од сад.Answer : ___________________________ Note : не истурете топла вода во котел.Домашно милениче Сад само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : ПП+КОЛКОВИТЕ+Нерѓосувачки Челик се Протегала 180 Степен Големина : стан.48x16x16cm/18.90x6.30x6.30in 90 степени Агол со големина : стан.32x32x16cm/12.60x12.60x6.30in Факултативна Боја : Зелена, Сива, Розова Вода Капацитет : 1.5 L Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Material:
PP+HIPS+Stainless Steel
Stretched 180 Degree Size:
app.48x16x16cm/18.90x6.30x6.30in
90 Degree Angle size:
app.32x32x16cm/12.60x12.60x6.30in
Optional Color:
Green, Gray, Pink
Water Capacity:
1.5L
Quantity:
1 Set
Избор на клиент