.

.

Newooh Мемориска Пена Коленото Перница Ортопедски Коленото Поддршка Перница Оптоварување Контура Нога Перница за Страна Sleeper

Newooh Мемориска Пена Коленото Перница Ортопедски Коленото Поддршка Перница Оптоварување Контура Нога Перница

DEN 304.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се чисти и расклопување, машина перат.Високо-квалитетни, безбедни и не-токсични материјали перници се направени од viscoelastic мемориска пена.За време на бременоста, употреба под перница како коленото подлога кога легнал за подобра удобност и циркулацијата.Опуштете се колковите, комфор и декомпресија, ергономски дизајн.Помага да се добие голем сон квалитет.Куршум Точка : Лесен за чистење и расклопување, машина перат.Високо-квалитетни, безбедни и не-токсични материјали перници се направени од viscoelastic мемориска пена.За време на бременоста, употреба под перница како коленото подлога кога легнал за подобра удобност и циркулацијата.Опуштете се колковите, комфор и декомпресија, ергономски дизајн.Помага да се добие голем сон квалитет.Спецификации : Име : Нога Перница Големина : 26x20x14cm/10.23x7.87x5.51inch (Прибл.) Основни материјал : Висока густина меморија памук (polyether полиуретан) Јакна материјал : 3 D воздух слој е Применливо луѓе : бремени жени, студенти, бела јака, стари Пакет се Вклучени : 1 x меморија памук коленото перница.

Главните карактеристики

Избор на клиент