.

.

LEJUNJIE Тактички 5 Одбор Точка Тортура Обука Вежбаат Пукање Целна Rotator Целна Лов Снимање Автоматско Ресетирање Ресетирате Целна Макбаскет Стрелаштво Slingshot ББ Пиштол Т

LEJUNJIE Тактички 5 Одбор Точка Тортура Обука Вежбаат Пукање Целна Rotator Целна Лов Снимање Автоматско Ресетирање

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Метални челични отпорност, отпорност надминува 2000 FPS.Лесен за носење, големина : 26 x 20 x 34.5 cm Тежина : само 0.66 кг.Автоматско ресетирање за да креирате интерактивна снимање искуство кое ги исполнува барањата на континуирано снимање пракса.Снимањето на врвот цел ќе се ресетира за други цели, целта може да се двете страни на налепница, во крајна линија целта нишалки нагоре и нема да биде блокиран кога го погоди.Пакетот вклучува : 1 x снимање целта, 1 x налепница.Применливи Сцена : пукање обука(затворен & отворено) Забелешка : оваа целна не треба да се користи со цел лист Совети : ве молиме празен сајт кога се користи , безбедноста на прво место.

Главните карактеристики

Избор на клиент