.

.

CHUENG Underbed Складирање Торба Голем Капацитет со Рачка Патент Јасно Покрие Организација и Складирање Плакарот за Алишта Ќебе Утешителот Кревети 2 Пакет, Црна

CHUENG Underbed Складирање Торба Голем Капацитет со Рачка Патент Јасно Покрие Организација и Складирање Плакарот

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Организацијата и складирање на плакарот е тешко да се солза и може да трае подолго за семејството употреба од редовните ткаенина.Не контактирате доколку имате какви било проблеми, ние ќе ги обезбеди најдобрите решенија.Чувајте вашиот дом организираниот : Underbed складирање кеси може да се задржи облека чисти, уредни, дише, dustproof.Имајте соба организиран и уреден.Направени со тесни крои.Продавница она што го сакате : На облека за складирање торба може да содржи вашите џемпери, утешители, ќебиња. 6-инчен висока под кревет складирање кеси може да биде ставена во редовна кревет структура, извади кога е потребно.Голем Капацитет:39" L x 20" W x 6"H инчен,голем капацитет за 2 цар големина на јоргани,12 ќебиња или 60 облека.Висок Функционирање Складирање Торба:Опремени со мазна метал патентите кои се лесно да се отвораат и затвораат.Рачки на двете страни за лесно да се повлече и да се носи од гардероба или под креветот.Изградена од страна години посветена работа и напори, ние изграден овој бренд, кој се фокусира на домашни производи.Го издржат повтори отворање и затворање.Модерни бои може да декор вашата соба, нема потреба да кријат се далеку вашето складирање и кеси.Dual патентите за складирање торба се мазни и потрајни од пластични патентите.Јасно PCV капак на underbed складирање торба овозможува брзо пребарување за облека.Рециклираат Ткаенини : На underbed складирање торба за облека се изработени од еко-пријателски не-плетени ткаенини и високо-квалитетни ПВЦ. 39" L x 20" W x 6"H Количка за складирање кеси се за кревет листови, beddings, утешители, оф-сезона облека, ќебиња, итн.Јасно поклопецот е погодно да го најдете вашиот крпа и постелнина.Количка за дизајн е лесно за чување кога го прави не го користите.на underbed складирање торба за облека е пространа и помага да се направи вашиот дом, уреден, таписерии, и елегантен.Имаме за цел да им обезбеди на секој клиент работи кои што треба дома, и да уживате во подобро, полесно животот!.На засилен рачки на underbed складирање торба се здрав да се повлече и да се носи.Горниот капак може да биде целосно отворен за вид облека.Складирање торба за облека се пластовидно за време на употреба и свитлива кога не се користи.Да се направи целосна употреба на слободен простор под вашиот кревет.

Главните карактеристики

Избор на клиент