.

.

Gamepad Утешителот Покрие Близнак Големина за Момчиња Тинејџерите Девојки Детска Игра Соба Оркестарот Постелнина Поставите Шарени Videogame Контролер Оркестарот Прекри?

Gamepad Утешителот Покрие Близнак Големина за Момчиња Тинејџерите Девојки Детска Игра Соба Оркестарот Постелнина

DEN 936.00

Пристапност
Во достапна форма

【ПОСТЕЛНИНА ПОСТАВИТЕ】- Близнак големина постелнина сет вклучува 1 прекривки покрие мерење 68 x 90 инчи и 1 Pillowcases мерење 20 инчи x 30 инчи. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од 100% бранеа микрофибер полиестер за мека, мазна, и издржливи се чувствуваат. 【ДИЗАЈН】- 3 D дизајн постелнина утешителот покрие создаде кул спиење средина за вашите деца , со што на вашата спална соба полна со енергија. 【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК 】- Направете вашето твин (tween) или тинејџерски момче супер среќен не кајгана и не железо.Ткаенини : Нашата постелнина множества се изработени од високо квалитетен материјал со исклучителна модели, ќе се создаде мирна спиење искуство, оставајќи чувствувате освежени и rejuvenated.Ние се обрне внимание на сите процеси во животната средина боја, правејќи го овој прекривки покрие поставите bedspread поставите ултра мека, дише, кожата-пријателски.Лесно е Грижа - Машина за миење ладно, нежни циклус, собори сува ниска, не железо, Без боја исчезнува и Нема unravelling по перење.Пакетот Вклучува : 1x Прекривки капак (без Утешителот)2x навлаки.Големина Информации : Твин size1x Duvet на корица : 68"x90"1x Pillow случај : 20"x30".Целосна size1x Duvet на корица : 79"x90"2x Pillow случаи : 20"x30".Кралицата size1x Duvet на корица : 90" x 90"2x Pillow случаи : 20"x30".Кралот size1x Duvet на корица : 104" x 90"2x Pillow случаи : 20" x 36".Нашата политика на враќање : од 1 : Само бродот назад на производи преку Пост Воздух Пошта која е најекономичен превозот метод. 2 : Пакување на производи и во оригиналната торба.3 : прекривки се плаши од валкан, ве молиме имајте на утешителот чиста и уредна, ви благодариме за разбирањето!Во EROSEBRIDAL ние целосно стоиме зад нашите производи.Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука во вашата услуга!.

Главните карактеристики

Избор на клиент