.

.

Конектори 2 парчиња Многу Значајна за сексуално и репродуктивно-CS350 3.5 mm Стерео Машки TRS да 3.5 mm Стерео Машки TRS Излез - (Должина на Кабел: 0.9 м)

Конектори 2 парчиња Многу Значајна за сексуално и репродуктивно-CS350 3.5 mm Стерео Машки TRS да 3.5 mm Стерео

DEN 1360.80

Пристапност
Во достапна форма

Кабел должина : 0.9 м.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Сертификација : FCC.за продажба : 2 парчиња Saramonic СР-CS350 3.5 mm Стерео Машки TRS да 3.5 mm Стерео Машки TRS Output Item специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Certification : CECertification : FCCPackage : No Products статус : STOCKModel број : за сексуално и репродуктивно-CS350.

Главните карактеристики

Избор на клиент