.

.

DAZISEN Бакар Запечатување Подлошки - 350/500 КОМПЈУТЕРИ Метрички Запечатување за Миење Асортиман Поставен, Стилот На

DAZISEN Бакар Запечатување Подлошки - 350/500 КОМПЈУТЕРИ Метрички Запечатување за Миење Асортиман Поставен,

DEN 1519.20

Пристапност
Во достапна форма

Лесни, отпорност на корозија, добра изолација, еколошки материјали.ncrease областа за контакт на гром или орев со површината на дел за да се спречи површината на дел од се истрошени.Главно се користи во електрични конекции,домашни и комерцијални апарати, Автомобил, Морски, Генератори, Машини и Растенијата.Широко се користи во различни области како што се phlx, автомобилската, воздушната индустрија и внатрешна декорација.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ви благодариме!.Спецификации : - Големина видови : 7 големини - Материјали : Најлон - Квалитет : 350 Компјутери Функција : се Користи за матична плоча за да се спречи електрични кратко од метал на метал контакт.Одговара за мајка одбор ќор-сокак да се користи шраф.Подлошки обично се користи за да се дистрибуираат носивост на навој завртки, навртки, завртки, и еднакво како fastener се затегнати.Наменети за општа употреба под главата на гром или орев, со цел да се обезбеди непречено-имајќи површината.Пакетот вклучува : - M2(5*2*1)mm, 50pcs - М2.5(5*2.5*1)mm, 50pcs - М3 (6*3*1)mm, 50pcs - М4 (8*4*1)mm, 50pcs - М5 (10*5*1)mm, 50pcs - M6 (12*6*1.2)mm, 50pcs - М8 (16*8*1.5)mm, 50pcs Вкупно : 350pcs (7 димензии) со пластична кутија Забелешка : 1. Ние ве потсетам дека бојата на сликата и на крај објект може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти, display brightness/contrast settings, итн. 2. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.ви благодариме за разбирањето. 3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме многу среќни да помогнеме.Ви благодариме за купувањето!Вашите мислења и предлози се нашата најголема мотивација.Ве молиме оставете ги вашите коментари и забелешки, така што ние може да се развие други корисни производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент