.

.

JUSTYUSHU 5mm Работ ги поставува стандардите Рака Joggler Панел Flanging Plier Дупка Удар Лим Поправка Заварување Легиран Челик Автомобил Алатки Дупка Удар Plier Toolset (Боја : Црвена)

JUSTYUSHU 5mm Работ ги поставува стандардите Рака Joggler Панел Flanging Plier Дупка Удар Лим Поправка Заварување

DEN 1551.84

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Термичка обработка, со висока цврстина, силна отпорност.Flanging клешти се направени на цврсти и издржливи нерѓосувачки челик,.Тоа може да се користи за долго време, и гумена рачка може да се одржи удобно во рака.Рака flanging клешти се користат за работ плоскости и удирање на различни материјали.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да се влезе во продавница да се купи-Боја : Сина.Red Packing листа 1 * Flanging plier.

Главните карактеристики

Избор на клиент