.

.

JZENZERO Пластични Ѕид Монтирани Ѓубре Перници за Складирање Кутија, Водоотпорен Мулти-Цел Ѓубре Торба Фармацевт Складирање Кутија Намирници Торба Saver Сад за Бања, Куј

JZENZERO Пластични Ѕид Монтирани Ѓубре Перници за Складирање Кутија, Водоотпорен Мулти-Цел Ѓубре Торба Фармацевт

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Костим за внатрешна и на отворено за употреба.Совршен прилог за вашата канцеларија, дома, спална соба, дневна соба, купатило, кујна, балкон.Затворете се во право, не е лесно да се откажат, лесно може да го замени.Stickup дизајн, силна вискозност, не е лесно да се откажат.Може да се стави во ѓубре може, исто така, може да се лепат на ѕидот, едноставен и практичен.Се применува за кујна, дневна соба, спална соба, бања, итн.Дизајнот е исклучителна и мали, и не заземаат секој простор.Користете hatchback дизајн да го прават тоа полесно и побрзо да се замени кеси за отпадоци. 1. Костим за внатрешна и на отворено за употреба.Совршен прилог за вашата канцеларија, дома, спална соба, дневна соба, купатило, кујна, балкон.2. Затворете се во право, не е лесно да се откажат, лесно може да го замени.3. Stickup дизајн, силна вискозност, не е лесно да се откажат.Може да се стави во ѓубре може, исто така, може да се лепат на ѕидот, едноставен и практичен.4. Се применува за кујна, дневна соба, спална соба, бања, итн.Дизајнот е исклучителна и мали, и не заземаат секој простор.5. Користете hatchback дизајн да го прават тоа полесно и побрзо да се замени кеси за отпадоци.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : 15*7.5*5.5cm1 x Ѕид Монтирани Ѓубре Перници за Складирање Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент