.

.

Стакло Кавијар Чилер Сервер Поставување На 3 Служат – Универзална Мартини, Вино, Алкохолни Пијалоци Коктел Чилер

Стакло Кавијар Чилер Сервер Поставување На 3 Служат – Универзална Мартини, Вино, Алкохолни Пијалоци Коктел Чилер

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

2 Парче Кристално Стакло и Сад Кавијар и Алкохол Чилер од Marky е Кавијар.Димензии : Прибл. 4" дијаметар & 3" високи.Зошто овој сервер?За најдобри кавијар искуство избегнувајте користење на металните flatware како што може да се меша со природни суштината на кавијар.За неизменет искуство, изберете чаши направени од не-реактивен материјали како мајка на бисер или стакло.За најдобри кавијар вкус употреба со Marky е Мајка на Бисер Кавијар Лажица - 3".Сите Делови Се Во Машина За Миење Садови Безбедно.Рачно Изработени Од Стакло Кавијар Сервер, Мала Големина, Турција.Околу 4" дијаметар & 3" високи.Кавијар Служат Јадења се совршени за да се заврши кавијар искуство.Оваа прекрасна сервер, направена во рака разнесени стакло е идеален сервер за и модерна индивидуални служат изглед, како и за големиот банкет прослава.Горниот стакло кавијар јадење треба да бидат поставени на врвот на свој сад од кршен мраз (помал сад) помагање за одржување на оптимална температура за кавијар.Ако премногу топло вкусот на кавијарот е уништен, ако премногу ладно производот, всушност, може да замрзне нивно расипување на парична казна конзистентност на јајца. ★ Избрани од страна на Marky е Кавијар ★.

Главните карактеристики

Избор на клиент