.

.

FURTIME Обновливи Пишам Влошки за Кучиња 65x48/72x72 Перат Кутре Пишам Влошки со Брзо Абсорбента Не се Лизга Брзо Сува Куче Whelping Подлога за Playpen/Гајба Водоотпорен Кутре Меди

FURTIME Обновливи Пишам Влошки за Кучиња 65x48/72x72 Перат Кутре Пишам Влошки со Брзо Абсорбента Не се Лизга

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

✅【Супер Апсорпција & Брз Сува Куче Пишам Подлога】 : екстра големи димензии пишам влошки можат ефикасно да се спречи урината од продорен подот, да ги задржи вашиот кутре или маче остане во удобноста место.Заштитете го вашиот мебел, тепих и кат од пет урина. ✅【Обновливи & Перат Куче Обука Влошки】 : Лесно за чистење, машина перат,и ниска температура сушење или виси се исуши(корисно да се продолжи работниот век).Медиокритет влошки не се намали после миење многу пати. ✅【Против Пролизгување Кутре Пишам Влошки за Кучиња】 : Постојат голем дел од анти-лизга силициум гелови на долната страна на ткаенината.На излегуваат во јавноста-доказ, се лизга-отпорни поддршка ќе им помогне одржите вашиот подови сува додека престојуваат во место. ✅【Заштедите Пари & Еко-Пријателски Кутре Влошки】 : куче пишам влошки, голем економски и еколошки избор заштеда на пари и заштита на животната средина,и да нè спаси многу време се занимаваат со неред. ✅【Мулти-Цел Медиокритет Мат】 : кутре обука подлоги може да се користи за кучиња playpen, гајба, која е најдобрата заштита за подот,троседот,тепих,мебел, на столче,итн.На издржлив дизајн прави погодна за внатрешна и надворешна употреба.На FURTIME трајни куче пишам подлога е направен на безбедна и високо-квалитетни материјали, обезбедување на удобност и добра изолација за вашето домашно милениче.На 4-слоеви заштита може ефикасно да се спречи урината од продорен подот, дозволувајќи им на вашиот кутре или маче за да остане во удобно место.Куче обука подлога е опремен со не се лизга на дното, за да се спречи лизгање на мазна површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент