.

.

САД Хемиски & Пластика Корисна Маска Рака Маскирање Лента & Хартија 15 Refills

САД Хемиски & Пластика Корисна Маска Рака Маскирање Лента & Хартија 15 Refills

DEN 2133.84

Пристапност
Во достапна форма

Рака Маскирање Лента & Хартија.НИ Хемиски & Пластика 38082 Корисна Маска™. Предлози за УПОТРЕБА : Маскирање главата светла, опашка светла, огледала, од страна на калапи, вратата jambs, браници и многу повеќе.БОЈА : Manilla лента со кафеава маскирање хартија.Корисна Маска ленти и маски во еден лесен чекор!Совршена големина за маскирање главата светла, браници и врата jambs.Касета за хартија во еден лесен step Patented ексклузивни design Automotive, морски, индустриски и апарати за домаќинство applications7 во.x 65 ft.Рефил Ролс - 15 по Контра Екранот Box COLOR : Manilla лента со кафеава маскирање paper SUGGESTED УПОТРЕБА : Маскирање главата светла, опашка светла, огледала, од страна на калапи, вратата jambs, браници и многу повеќе.НИ Хемиски & Пластика 38082 Корисна Маска™ Рака Маскирање Лента & Хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент